MASÁŽE

 

Ceník

30' minut
60' minut
Relaxační švédská masáž

200 kč

400 kč

Hloubková terapeutická masáž

200 kč

400 kč

Aroma relaxační masáž

200 kč

400 kč

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy

 

400 kč

Medová masáž

350 kč

 

Havajská masáž Lomi Lomi

350 kč

700 kč

 

Relaxační švédská masáž

 • Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Pomáhají uvolnit mysl i tělo, posílit vitalitu a zlepšit fyzický i psychický stav organismu. Léčivá síla doteku je v dnešní uspěchané době čím dál více ceněna a relaxace masáží se pro většinu lidí stává pravidelně vyhledávaným zážitkem.
 • Blahodárný účinek masáže je možné pocítit na většině částí lidského těla. V první řadě na kůži, svalstvu, kloubech a šlachách, ale také na nervech, srdci, cévách, dýchacím aparátu, lymfatickém systému, na vnitřních orgánech a na některých žlázách. 
 • Masáž je velmi vhodnou prevencí před onemocněním.
 • Masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost je vhodný pro muže i ženy .Z psychologického hlediska masáž zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie. Dotek působí pozitivně na naši emocionální vyrovnanost i fyzickou pohodu a potřeba být dotýkán zůstává u většiny lidí po celý život velmi vysoká. Díky uvolněnému tělu a zrelaxované psychice lidé doslova omládnou a můžou vést mnohem aktivnější a spokojenější život.
 

Hloubková terapeutická masáž

 • Je ideálním doplňkem všech sportovních aktivit, pomáhá udržovat tělesnou kondici. Zmírňuje bolestivost svalů a kloubů, napomáhá jejich výživě a tím i kvalitě. Pomáhá napravovat následkyvzniklé jednostrannou zátěží v podobě triger pointů. Mechanicky odstraňuje odumřelé buňky pokožky, tím uvolňuje potní a mazové žlázy a tak podporuje regulační ochranné pochody.
 • Podporuje krevní oběh, zabraňuje otokům, podporuje srdeční činnost. Pravidelná aplikace udržuje organismus a stimuluje imunitní systém.

 

Aroma relaxační masáž

 • Aroma masáž je vysoce relaxační luxusní procedura, která přinese Vašim klientům hledané uvolnění od následků stresu a dlouhodobého pracovního zatížení i možnost řešení jejich obtíží přírodní cestou.
 • Je to exkluzivní terapie, při které masírující hýčká a provoní každý kousek těla klienta. Ten si tak může vychutnat  požitek z masáže, užít si kombinaci blahodárného dotyku, příjemné vůně a dokonale se fyzicky i psychicky uvolnit.Jde o jednuj z nejstarších masážních technik na světě, která využívá sílu přírody.
 • Správně zvolené éterické oleje jsou silné a účinné přírodní prostředky, které působí léčebně při fyzických obtížích, příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce, spouští samoléčebný proces organismu, pomáhají dodat energii a vitalitu. Neocenitelné jsou v prevenci.
     
 

Masáž proti celulitiddě a pro formování postavy

 • Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.
 • Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.
 • Celulitida je vlastně chytré ochranné opatření. Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida. Ta bývá nejvýraznější na bocích, stehnech, zadečku či bříšku, proto se masérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy věnuje právě těmto partiím.
      
 • Celulitida je dnes velmi častá u mnoha žen různého věku i váhy. K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů jako např. stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nesprávně nastavený pitný režim, hormonální antikoncepce apod.
 

Medová masáž

 • Medová masáž je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus.
 • Je to unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních.
 • Pracuje se v oblasti zad, kde medová hmota dokáže z organismu doslova vytáhnout všechny škodliviny z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života usadily v těle každého z nás. Přes reflexní zóny zad medová masáž také stimuluje činnost jednotlivých orgánů těla a napomáhá tak k celkové regeneraci a relaxaci.
 

Havajská masáž Lomi Lomi

 • Masérský kurz Havajská masáž spojuje relaxační masáž celého těla, tóny podmanivé hudby a vůně exotických olejů. Ruce a předloktí doslova tančí v dokonalé symfonii uvolňujících i energetizujících hmatů. 
 • Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Váš klient se tak snadno může odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci.
 • Zaměřuje se nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.
 • Tato ojedinělá metoda je odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech jako rituální masáž. Našla své základy ve stejnojmenném tradičním tanci, kde se jako hlavní prvek užívá pohybů předloktí. (Lomi Lomi - havajsky předloktí).
Masérský kurz Havajská masáž Lomi Lomi vychází z prvků havajského tance   Havajská masáž Lomi Lomi je relaxační masáž   Havajská masáž Lomi Lomi využívá předloktí a vychází ze stejnojmenného tance

 

Rezervace na tel: 605 129 056, 734 387 640, e-mail: sabinas.stankova@seznam.cz